Садња Дрвета генерације

Сада већ традиционално, други дан Дечје недеље „Шта детету треба да расте до неба“ обележен је садњом Дрвета генерације. Ученици првог разреда су са својим учитељима Александром Лукићем и Биљаном Бајић, уз присуство директора школе Горана Милинчића, засадили још једно Дрво генерације за будуће нараштаје. Свој допринос су дале и учитељице из издвојеног одељења Доње Јабучје – Тања Протић и Славојка Туфегџић, које су у подручној школи засадиле Дрво генерације. Међутим, оплемењивање и уређивање школског дворишта није на томе завршено, јер су ученици другог циклуса засадили десетак садница зимзеленог дрвећа. Сада двориште наше школе изгледа озеленело, уредно и лепо.

Ученици првог циклуса су са својим учитељицама данас били посебно креативни. Ученици трећег разреда су са својом учитељицом Наташом Бајић Миливојевић писали поруке пријатељства које су уручили другарима из првог разреда. Ученици четвртог један су са својом учитељицом Даринком Мирић такође писали поруке пријатељства, које су поделили ученицима првог један; док су ученици четвртог два под менторством учитељице Биљане Симић Грчић цртали радове „Цртам за друга“ и међусобно их поделили.Ученици из ИО Скобаљ са својом учитељицом Снежаном Којовић данас су цртали радове на тему Дечје недеље.

слике можете видети овде: https://drive.google.com/drive/folders/1gyi-tAj7NAUByhU1ifTS0MtaUye_O0jR?usp=sharing