Средину Дечје недеље обележио маскенбал

Свако дете је бар једном сањало да постане неко други – ватрогасац, гусар, принцеза или гатара. На данашњем маскенбалуу нашој школи, који је обележио трећи дан Дечје недеље „Дете је дете, да га волите и разумете“, тај сан је на тренутак постао стварност. На маскенбалу је учествовао велики број ученика млађих разреда, чије су маске биле необичне, креативне или смешне. Жири, у чијем саставу су били Славојка Туфегџић (библиотекарка), Александар Мандарић (вероучитељ) и Љиљана Смиљанић (благајница), био је на озбиљним мукама да изабере најбољу и најоригиналнију маску. После већања једногласно је одлучено да за најлепшу маску ове године буде проглашена хоботница, у коју је била маскирана Ивановић Хелена (први разред), друго место заузела је Јеремић Александра (други разред) са маском рокерке, док је треће место припало Мирковић Игору (четврти разред) који се маскирао у дрво. За најкреативнију маску овогодишњег маскенбала проглашена је симпатична гатара, у коју је била маскирана Милинковић Стефана (трећи разред). Најбоље маске на нивоу школе и одељења награђене су дипломама.

Погледајте слике: https://drive.google.com/drive/folders/1CviC5Xk0M6UivxEWKAf2nrFoZwH5qd4G?usp=sharing