Школско такмичење рецитатора у школској 2020 / 2021. години

Због сложене епидемиолошке ситуације изазване коронавирусом, Школско такмичење рецитатора одржано је на даљину 31. 03. 2021. године, тако што су ученици послали снимке својих рецитација на мејл школе, а петочлани жири прегледао рецитације и донео једногласну одлуку. Од укупно 18 рецитатора, на Општинско такмичење су се пласирале три ученице и то следећим редоследом:

1. место: Стефана Милинковић, други разред, рецитовала „Дрхтаву песму“ Мирослава Антића (учитељица Биљана Симић Грчић);
  2. место: Анђела Радивојевић, први разред, рецитовала „Ципеле“ Оливере Чупац (учитељица Наташа Бајић Миливојевић);
  3. место: Александра Јеремић, први разред, рецитовала „Болесник на три спрата“ Бранка Ћопића (учитељица Наташа Бајић Миливојевић).

Честитамо пласираним ученицама и желимо им много среће на следећем нивоу такмичења!