Први школски дан успешно протекао

Данас су школска дворишта у Србији поново оживела. Иако пандемија коронавируса још увек траје, школе су првог септембра почеле са радом, уз поштовање препоручених епидемиолошких мера.  Ђаци су се са радошћу вратили у школске клупе, па се и у нашој школи могла чути весела дечја граја и видети насмејана лица. За време првог часа у обе смене изведена је химна Републике Србије „Боже правде“ коју су ученици свечано певали са својим учитељима и наставницима. Ђаци прваци су од Општине Лајковац добили на поклон уџбенике и комплете школског прибора, које им је уручио заменик председника општине Обрад Милутиновић. Прваци су, такође, добили школски прибор и од маркета „Еуропром“. Можемо закључити да је први дан школе успешно протекао и надамо се да ће се тако наставити.