Огњен Ивановић освојио прво место за израду лутке у народној ношњи

Наш ученик трећег разреда (III-1) Огњен Ивановић освојио је прво место за израду лутке у народној ношњи на конкурсу Удружења „Дани ћирилице Баваниште“.  Конкурс је спроведен под покровитељством Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије, а био је намењен ученицима основних школа. Своје знање и умеће ученици су могли показати у неколико области – литерарном саставу, ликовном раду, калиграфији и изради лутке у народној ношњи из бакиног родног краја. Под менторством своје учитељице Сузане Тасић, Огњен је израдио уникатну лутку у ношњи из свог родног краја и тако заслужено заузео прво место на овом такмичењу.

Огњену од срца честитамо на освојеној награди, а учитељицу Сузану Тасић похваљујемо за одговоран менторски рад са учеником!