Обележена школска слава – Свети Сава

Као и сваке године, и овог 27. јануара смо обележили школску славу – Светог Саву. Због тренутне епидемиолошке ситуације у нашој земљи, није било уобичајене приредбе за Савиндан, а такође ни окупљања ученика и родитеља. Једино је десетак ученика првог разреда под менторством своје учитељице Наташе Бајић Миливојевић извело кратки рецитал о Светом Сави. Ломљење славског колача уз присуство свештеника и запослених у школи почело је у пола једанаест. Након молитве уследио је ручак, коме је присуствовао и заменик председника Општине Лајковац Обрад Милутиновић. Слава је протекла у свечаној атмосфери уз поштовање свих епидемиолошких мера. Ипак, осетило се одсуство деце, тако да се надамо и верујемо да ћемо следеће године сви заједно прославити школску славу.