„Домаћи задаци у Основној школи“ – родитељски

Родитељски састанак је одржан 19.11.2019.године. Родитељском састанку је присуствовао поред учитељице Миланке Лукић, педагог школе Мира Радеч и библиотекар Тања Протић. Родитељском састанку је присуствовало 15 родитеља чија су деца ученици трећег разреда. Тема предавања је подељена на три дела:
Први део је посвећен значају домаћих задатака у редовној настави; о циљу; о основним карактеристикама; о наставничком планирању,реализацији и мерама(предавач библиотекар Тања Протић)
Други део предавања је везан за домаће задатке из српског језика,математике и природе и друштва(предавач учитељица Миланка
Лукић). Трећи део предавања је посвећен о основним предусловима за учење код ученика у Основној школи.(предавач педагог школе Мира Радеч). На крају предавања родитељи су добили анкету коју су требали да попуне а тиче се израде домаћих задатака њихове деце.

Add your thoughts